KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036405
nr 1303 6405
Ruben Nilson
(1893-1971), Sverige
Oljemålning, Ruben Nilsson (1893-1971), Sverige. Signerad, Fiskare. Olja på pannå, 61x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:08:52
21/1 15:57:36
27/1 19:48:42
Ruben Nilson
Läs mer om Ruben Nilson